Noc krvavej grófky

ONLINE PREDAJ VSTUPENIEK SPUSTENÝ.

Prvá nočná prehliadka letných prázdnin vyrozpráva príbeh najkrvilačnejšej ženy sveta Alžbety Báthoryovej, zapísanej aj v Guinessovej knihe rekordov. Bol to práve Juraj Turzo, ktorý ju odsúdil na doživotné väzenie na jej Čachtickom hrade, preto je táto krvavá história prepojená aj s Oravským hradom. Kto všetko sa na týchto zverstvách podieľal, kto bol obvinený a kto nakoniec spravodlivo potrestaný? To všetko sa dozviete ak zavítane v noci 6. júla 2018 na Oravský hrad. Keďže sa návštevníci radi boja, číhajú na nich aj rôzne strašidlá a duchovia. Čaká na Vás napínavá atmosféra, divadelné, hudobné, či šermiarske vystúpenia a nebude chýbať ani obľúbená ohňová šou.

Podujatie sa uskutoční 6. júla 2018. Vstupy do hradu v čase od 21:00 do 01:30 h každých 15 minút. Podujatie nie je vhodné pre deti do 15 rokov.

Vstupné na podujatie: 8,00€/ dospelí; 5,00€/študenti, dôchodcovia, ZŤP. Vstupenky je možné zakúpiť iba online.

fb.com/oravacastle
rezervacie@oravskemuzeum.sk
+421 43 581 61 51

Zakúpením vstupenky a svojou účasťoun na podujatí dávate súhlas s použitím fotografií na reklamné a propagačné účely múzea.